Airsoft SOG Ústí nad Labem

Forum Ústeckého airsoftového týmu z Ústí nad Labem. Naleznete zde mnoho informací o tom jak fungujeme, jaké máme momentální plány a co chystáme do budoucna.


You are not connected. Please login or register

Airsoft SOG Ústí nad Labem » Hlavní Informace » !!!PŘEČÍST!!! Pro všechny nově příchozí

!!!PŘEČÍST!!! Pro všechny nově příchozí

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1) Toto forum je součást stránek [You must be registered and logged in to see this link.] oboje tyto domény patří Airsoftovému týmu SOG Ústí nad Labem. Všechny volně dostupné informace na [You must be registered and logged in to see this link.] (dále jen forum) a na hlavních stránkách [You must be registered and logged in to see this link.] (dále jen stránky) jsou chráněny autorským právem, jejich kopírování či šíření bez souhlasu majitele (SOG Ústí nad Labem - majitel stránek a fora) je zakázáno!

2) Stránky a forum jsou vedeny v souladu se zákony České Republiky. Veškeré nenávistně projevy a projevy odporující se zákony ČR budou nenávratně mazány a uživatelé zabanováni.

3) Pokuď vás zajímá něco o našem týmu a jak fungujeme, krátké info najdete na hlavních stránkách [You must be registered and logged in to see this link.]. Více informací najdete potom v této hlavní sekci.

4) Pokuď máte zájem se k týmu přidat, využijte sekci pro Nábor a napište nám něco o sobě, jsme různorodá banda lidí, takže nemáme problém hrát s kýmkoliv, dokuď se chová slušně.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zobrazit informace o autorovi http://airsoftsog.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru