Airsoft SOG Ústí nad Labem

Forum Ústeckého airsoftového týmu z Ústí nad Labem. Naleznete zde mnoho informací o tom jak fungujeme, jaké máme momentální plány a co chystáme do budoucna.


You are not connected. Please login or register

Airsoft SOG Ústí nad Labem » Sekce pro nábor » !!!Info pro nové tváře!!!

!!!Info pro nové tváře!!!

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 !!!Info pro nové tváře!!! za Fri Mar 24, 2017 1:48 pm

Ták, teď jsem získal vaši pozornost :-)

Asi jste se nějakym zázrakem nebo nedopatřením zjevili u nás na fóru a po nějakých informacích by jste rádi věděli jakže to vlastně fungujeme, jaká máme pravidla a jestli má cenu to u nás zkusit.

1) Naše týmové stránky jsou [You must be registered and logged in to see this link.]

2) Uchazeče příjmáme po předchozí domluvě (buď tady na foru, nebo se sejdeme osobně Very Happy )

3) Minimální věk je 18 let pro členství v našem týmu (ano je to opruz, už sami nejsme mladší generace, ale dělat dozor a mít zodpovědnost za divokýho střelce je už opravdu mimo naši kompetenci)

4) Jak už z názvu vypovídá jmenujeme se SOG = celý tým běhá ve vzoru 95 les. Pokuď k nám čerstvě nastoupíte tak neřešíme jakou výstroj/výzbroj máte, ale do roka budeme chtít aby jste přesedlali na vzor 95 les (jen oblečení, nemusíte celou výstroj).

5) Obecnější info najdete v tomto topicu: [You must be registered and logged in to see this link.]

6) Jsme féroví a požadujeme férovost. Nic nehrotíme, takže jsme schopní se celkem rozumně na čemkoliv domluvit (na jakou akci pojedeme, nápady pro tým, apod.)

7) Semtam si v několikrát do roka chodíme jako tým sednou a projednat plány do budoucna, fungujeme už spíš jako taková rodina, než jako nadšenci co se nalepili na sebe :-)

Cool Výborně! Pokuď jsi to zvládl až sem, tak si založ v této sekci thread a napiš nám něco o sobě, kolik ti je, jaké máš v airsoftu plány a tak dále. Čím víc o tobě zjistíme tím lépe (a neboj se, bereme mezi sebe i úplné nováčky).

Zobrazit informace o autorovi http://airsoftsog.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru