Airsoft SOG Ústí nad Labem

Forum Ústeckého airsoftového týmu z Ústí nad Labem. Naleznete zde mnoho informací o tom jak fungujeme, jaké máme momentální plány a co chystáme do budoucna.


You are not connected. Please login or register

Airsoft SOG Ústí nad Labem » Hlavní Informace » Základní info o týmu

Základní info o týmu

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Základní info o týmu za Tue Jan 24, 2017 4:08 pm

Jsme Airsoftový tým z Ústí nad Labem.

Airsoft hrajeme zásadně v souladu s právy a zákony ČR.

Působíme i mimo okolí Ústí nad Labem.

Jako jedni z mála jsme dostali povolení od zakladatele profesionální jednotky SOG vv. Bc. Lumíra Němce nosit ve jméně týmu SOG – Special Operations Group.

Nábor k nám je stále otevřený, nicméně máme několik vlastních podmínek, které jsme v průběhu našeho působení zavedli.

Hrajeme zásadně Fair-Play a bezpečně! Striktně dodržujeme Airsoftová pravidla a dodržujeme i bezpečný kodex (například z velké blízkosti ani nestřílíme, ale řveme MÁŠ!).

Hrajeme pro radost! Nemáme problém s tím hrát jak bezhlavou střílečku, tak těžké milsim scénáře, nicméně pokuď se to jednomu nelíbí, tak ho respektujeme.

Je nám jedno jakou zbraň kdo vlastní nebo jakou uniformu a vybavení máš. I přesto, že většina z nás má vybavení AČR ve vzoru 95., nemáme problém s tím, aby s námi hrál někdo v jiné uniformě. Nicméně pokuď by tě hra s námi bavila natolik, že by jsi se chtěl stát plnohodnotným členem, požadujeme po nějaké době aby jsi si koupil blůzu + kalhoty ve vz.95 les (v dnešní době už relativně levná záležitost díky kopiím na trhu).

Na všech akcích zásadně dodržujeme veškerá pravidla pořadatele (a hlavně úsťovku!), za ten rok co všude jezdíme jsme si udělali dobré jméno a často jsme i velící jednotkou na velkých akcích, mít problémy kvůli jednomu člověku, znamená poškození nás všech.

Zobrazit informace o autorovi http://airsoftsog.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru