Airsoft SOG Ústí nad Labem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft SOG Ústí nad Labem

Forum Ústeckého airsoftového týmu z Ústí nad Labem. Naleznete zde mnoho informací o tom jak fungujeme, jaké máme momentální plány a co chystáme do budoucna.


You are not connected. Please login or register

Sword Fish P90 by Morty

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Sword Fish P90 by Morty Empty Sword Fish P90 by Morty Thu Feb 02, 2017 11:28 pm

Strejda Morty

Strejda Morty
Admin

Tak to tu trokšu rozhoupu.

O co se jedná? Vždycky jsem chtěl mít tuhle uchylnou zbraň ala P90, vyrůstal jsem na Hvězdný Bráně a prostě tahle zbraň s naddobových vzhledem mě zaujmula.

Jak si představuju, že to bude vypadat?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Konečná úprava těla a dalšího to samozřejmě není, SF kit ještě upravim k obrazu svemu.

A teď k samotnému buildu.

Jako tělo slouží Cyma P90 (označení tušim CM.060). Proč takovy činsky shit? Protože Marui tělo i Cybergun je z naprosto stejneho materialu a rozdil je jen v použitych vnitřnostech. Výběr těla teda neměl smysl a vyhralo nejlevnější řešení. I přes to jaky "shit" to je, zbraň měla v zakladu slušnych 127 m/s, i tak byl asi typicky největší humus totalně mastná hop guma a převody poblity vazelinou.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ke zbrani jsem koupil rovnou Minidot kolimator (Tušim že kopie Elcanu) a Stroboflash baterku od Elementu za pár šupů.

Potom se sehnaly nějaky ty díly do začátků

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jmenovitě co je doma

Retro Arms CNC mech P90
Retro Arms Hop Up komora pro P90 s možností přišroubování k mechu
Retro Arms CNC válec typ B (pro hlavně do delky 288 mm)
Retro Arms CNC hlava valec
Retro Arms POM hlava pistu
Retro Arms pist (ještě původní generace laserem kalena)
SHS Ložiska ocelova kluzna 8mm
Guarder podložky
Přední úchop pro popruh
Hop guma Retro Arms urethan

[You must be registered and logged in to see this image.]

První pokus o instalaci dopadl tak napul. Tryska od ASPro 20.95 mm byla těsnější než běžná a na hrdle halvy válce i po namazani drhla, při pokusu sešroubovat komoru s mechem prostě praskla a odporoučela se, s tim byl i dalši problem, raminko ji prostě neudrželo a vycvakavalo se z drážek. Momentálně řeším koupi Guarder ramínka a trysky buď SHS nebo Retro Arms. Mech jinak jako takovy složit jinak problem nebyl a fachal celkem pěkně :-)

Co je ještě v planu koupit?

Zatěžový motor (asi SHS)
Zatěžová kola (nejspíš koupim poměr 18:1)
Aktivní brzdu (balancuju nad tím jakou)
Hlaveň 288mm SRC 6,03 mm nerez
M140 guarder pro možnost používání 0,3g bb

http://airsoftsog.forumotion.eu

2Sword Fish P90 by Morty Empty Re: Sword Fish P90 by Morty Thu Feb 16, 2017 6:18 pm

Honza (Inho)

Honza (Inho)

Zní to dobře. Fotka slouží jako vzor vnější úpravy Question  
Nač používat 140 brko pro 0,3g kule Question  Hlaveň je krátká, příjde mi to jako zbytečné ztrácení energie tam, kde by se ztrácet neměla. pirat

3Sword Fish P90 by Morty Empty Re: Sword Fish P90 by Morty Sat Feb 18, 2017 11:35 am

Strejda Morty

Strejda Morty
Admin

Jojo vnější uprava jak by měla byt. Kule 0,3g z jednoduchyho duvodu, pokud na te dotěsněne M140 bude ustovka kolem 145-150 m/s tak 0,25g jsou prostě už moc lehky a zanášejí. Proto se použijou 0,3g, ale uvidim jaka bude praxe :-D

http://airsoftsog.forumotion.eu

4Sword Fish P90 by Morty Empty Re: Sword Fish P90 by Morty Thu Mar 23, 2017 2:24 pm

Strejda Morty

Strejda Morty
Admin

Nějak málo se s tím pokročilo.

Momentální stav:

Černý ramínko guarder nahozeny, s původní tryskou od ASPro (20,95mm) a hopgumou madbull červenou to na M120 davalo trapnych 101 m/s. Takže jsem dneska vytáhl gumu, odmastil, zkusil jinou (SHS Modrá) a opět složil.

Mech jde už bez problému dát do těla, drží tam fest perfektně. Co musim vyzdvihnout je regulace Hop-Upu a hop efekt. Dělá to přesně to co to dělat naprosto perfektní křivka hop-upu. V dubnu to vidim, že koupim mikromosfet s kabelama, pár trysek na ozkoušení a uvidím jakej bude výsledek.

[You must be registered and logged in to see this image.]

http://airsoftsog.forumotion.eu

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru