Airsoft SOG Ústí nad Labem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft SOG Ústí nad Labem

Forum Ústeckého airsoftového týmu z Ústí nad Labem. Naleznete zde mnoho informací o tom jak fungujeme, jaké máme momentální plány a co chystáme do budoucna.


You are not connected. Please login or register

1.4. - Průlom - AirsoftBattles

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

11.4. - Průlom - AirsoftBattles  Empty 1.4. - Průlom - AirsoftBattles Sat Apr 01, 2017 5:59 pm

Strejda Morty

Strejda Morty
Admin

Diskuze, názory a hlody ohledně Průlomu co proběhl :-)

Za mě: Bavilo mě to, sice to nebylo moc střílecí akce, byla to prostě ukolova scénářovka a musim říct, že nam to celkem šlo a vlajkonošku (Veverku) jsme vždy v bezpečí donesli do báze :-) Za mě spokojenost.

http://airsoftsog.forumotion.eu

21.4. - Průlom - AirsoftBattles  Empty Re: 1.4. - Průlom - AirsoftBattles Sat Apr 01, 2017 8:23 pm

Jitka

Jitka

Odkaz na fotky: [You must be registered and logged in to see this link.]

31.4. - Průlom - AirsoftBattles  Empty Re: 1.4. - Průlom - AirsoftBattles Sun Apr 02, 2017 9:19 pm

RADEK76



Za mě spokojenost, tým fungoval skvěle. A jsem moc rád, že tam byl tým kompletní. Členové, co dělali osobní stráž vlajce, plnili svůj úkol profesionálně a i za cenu vlastního života. A Kristýnka byla také skvělá. A zbytek týmu plnil stoprocentně své úkoly , ohledně průzkumu terénu a dával včas informace nám, kteří jsme hlídali vlajku. Ale na druhou stranu , herní scénář byl dost jednoduchý. Za mě průměrná akce . Ale počasí bylo parádní a na první akci v sezoně to nebylo zase tak špatně. Všem děkuji za účast

41.4. - Průlom - AirsoftBattles  Empty Re: 1.4. - Průlom - AirsoftBattles Mon Apr 03, 2017 10:21 am

Strejda Morty

Strejda Morty
Admin

[You must be registered and logged in to see this link.]

Foto od Zoltana

http://airsoftsog.forumotion.eu

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru